Červen 2015

čtečka knih kindle 6

30. června 2015 v 19:26 | Anee
K narozeninám jsem dostala čtečku knich ze které jsem ultra spokojená. Nejhorší bylo se rozhodnout jakou si koupit.
Rozhodně jsem chtěla kindle, ale nechtěla jsem dotikovou. Nakonec dotikovou mám a jsem za to i ráda. Nemám co jí vitknout. Nabitá vydrží cca 25 dnů. Čte se na ní dobře jenom občas mi vadí že reaguje dotikem i na vlasy. Obač jsou problémi najít knížku na internetu.

plusy:
+ Výdrž
+desing
+ovladaní
+ wifi

mínusy:
- moc citlívý na dotik


ztloustnout

14. června 2015 v 19:28 | Anee |  Ze života
Všude na internetu jsou články jak zhubnout ale nikde jak ztloustnout. Asi mám opačný problém jak vedšina dívek v mém věku ale prostě jsem hubena. Neni to nic strašného ale pár kil nahoru by se mi hodilo. Mám 168 cm a 45 kg. A můj cíl je aspoň 50kg. Nejhorší na tom je (naštvu tím možná hodně lidí) že jim a to že jim víc jak můj starší bratr. Normálně snim oběd ve škole a pak ještě jeden doma a nejvíc jím před spaním. A podle mě neni hezká moc hubená postava ani klukům se to nelibí i když si mnozí myslí opak.Jak může být kapka důležitá

11. června 2015 v 22:32 | Anee
Tohle téma chci vzít z pohledu že i to málo je pro svět důležité. Podlě mě každé málo má své malé i velké důsledky . Příklad: Znáte skutečný dárek od člověka v tísni tak tam můžete koupit kanistr vody za 50 kč i tohle "málo" umožní že rodina v africe bude moct přepravit vodu do svě vesnicě. Aneb málá kapka ve vélkém oceanu. Nebo když tech kapek máme hodně , z malích kapek se stávaj velký - z malých věcí se stávaj velký. Líbí se mi jak se klade důraz na velikost MÁLÁ kapka ve VELKÉM oceanu.

I TO MÁLO MÁ SVÉ MALÉ I VELKÉ DŮSLEDKYnový pokoj

10. června 2015 v 12:10 | Anee
Rozhodla jsem se po patnácti letech trochu zrekonstruju pokoj (kout) mám pokoj z bráchou takže možná pokoj rozdělíme na dva sádrokartonem. Už mám naplánovaný v jakém duchu to bude. Chci RETRO- VINTAGE pokoj. Žádně růžové zdi a nic takového ( růžového) . Chci mít na zdi gramofonové desky . A na jedný celí zdi budou jen poličky z knihami atd. Vedle postele si dám matraci a polštáře a budu tam mít odpočinkové místo a nad postelí chci mít zeď jen s rámečků . Určitě chci udělat DIY- home decor.


Pár fotek pokojů kterýma jsem se inspirovala a které se mi líbí.