Květen 2015

citát na dobrou noc

22. května 2015 v 22:24 | Anee
"ŘEŠ SVÉ BOLESTI HNED ABY SE Z NICH NESTALI NÁDORY V TVÉM ŽIVOTĚ"večerní praha

21. května 2015 v 22:27 | Anee
Sedím, přemýtám a popíjím na verandě svůj večerní šálek kakaa. Je tu první jarní večer, a tak jsem se odvážila navázat na svojí tradici, která mi pomáhá zapomenout na strasti, které mě za tyto dny potkaly.
Sedím, přemýtám a koukám z naší verandy na rozvícenou Prahu, která mi připomíná svou tajemností večerní hřbitov. Ovšem její rozmanitost je jako pouť, která západem začíná a úsvitem končí. Je to moře světel, které mě vždy pohltí a se mnou i špatné myšlení.
Popravé straně vidím lampy, které lemují náplavku kolem Vltavy. Ty lampy mi vždy připomenou korálky růženece. Po straně levé hlučí život Malé strany, který mě drží, abych neusla. Nemám ani tušení, kdo všechno tam je, co vše se tam děje, ale na to dnes stejnak již nemám sil... Tak jak ospalá mi dnes Praha z jara příjde, tak o to více to dolehlo i na mne.


knihobit

10. května 2015 v 10:01 | Anee |  Knihy
Promiňte za trošku delší neaktivitu. Na blog tenhle týden nebyl vůbec čas. Ale brouzdáním na internetu jsem našla jednu fakt epickou věc. Znáte ladybox (který už neni) nebo beautybox. Tak od 18. května bude v ČR "knihobox". Každý měsíc dostanete balíček ve kterém bude knížka a tři další věci např. penál, bloček nebo záložka. Knihu vyberou podle vyplněného dotazníku který vyplníte před objednávkou. Cena jednoho boxu je 399 což si budu muset trošku škudlit peníze. Podle mě to je super nápad a určitě si jeden boxík objednám.
Obrázek mám s facebookové stránky knihobit

A co si otom myslíte vy ??